Kurtka HydraDri 3.0 zapewnia niezawodną ochronę przed deszczem – i to w przystępnej cenie.
Wykonana z materiału HydraDri Evo 2.5L, charakteryzuje się wodoodpornością na poziomie 20 000 mm, która niezawodnie chroni przed deszczem, oraz oddychalnością wynoszącą 20 000 g/m², która pozwala na odprowadzanie potu i ciepła – dzięki czemu pozostajesz sucha zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Dwukierunkowa elastyczność zapewnia optymalną swobodę ruchów na rowerze, a powłoka DWR bez PFAS sprawia, że woda i błoto spływają po niej – całkowicie bez szkodliwych chemikaliów. Kaptur Ride Adaptive Hood (RAhD) z zgłoszonym do opatentowania systemem magnetycznym pozostaje tam, gdzie powinien: albo bezpiecznie przymocowany do kasku, aby nie zsuwał się przy dużej prędkości, albo przypięty do pleców, aby nie powiewał jak spadochron. Dzięki systemowi ClimbVent możesz otworzyć kurtkę, aby zapewnić dodatkową wentylację podczas długich podjazdów. Wzmocnione łokcie, ukryte zamki błyskawiczne YKK i przemyślane kieszenie na niezbędne drobiazgi sprawiają, że kurtka HydraDri 3.0 jest sprytnym, solidnym wyborem dla rowerzystek, które szukają niezawodnej ochrony w atrakcyjnej cenie.
Materiał
97% poliester, 2% poliamid, 1% elastan
| Nazwa produktu: | Leatt HydraDri 3.0 Kurtka przeciwdeszczowa MTB dla kobiet - czarny |
| Producent: | Leatt |
| Kod pozycji: | LEA750181 |
| Materiał: | 97% poliester, 2% poliamid, 1% elastan |
| kompresja: | nie |
| Zamknięcie: | Zamek z przodu na pełnej długości |
| Kaptur: | tak |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla kobiet |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski |
| tkanina tekstylna: | Materiały syntetyczne |
| technologia: | Ride Adaptive Hood |
| łatwość mycia: | 30°C, nie prasować, nie wybielać |
| pora roku: | Produkt całoroczny |
| oddychalność: | 20000g/m²/24h |
| słup wody: | 20000mm |
| Cechy: | Wiatroszczelność, Wodoodporność |
| dopasowanie: | standardowy |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 400g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Zrównoważony rozwój: | bluesign® |
| kieszeń z tyłu: | 0 |
| GTIN: | 6009556565456, 6009556565463, 6009556565470, 6009556565487, 6009556565494 |
| Strona producenta: | https://www.leatt.com |
W poniższych tabelach znajdziesz informacje na temat rozmiarów ubrań producenta Leatt.
| Międzynarodowy | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europa | 46 | 48 | 50 | 52 | 54 | 56 | 58 |
| Cale | 28 | 30 | 32 | 34 | 36 | 38 | 40 |
| D. biodra (cm) | 71 | 76 | 81 | 86 | 91 | 97 | 102 |
Międzynarodowy XS Europa 46 Cale 28
Międzynarodowy S Europa 48 Cale 30
Międzynarodowy M Europa 50 Cale 32
Międzynarodowy L Europa 52 Cale 34
Międzynarodowy XL Europa 54 Cale 36
Międzynarodowy XXL Europa 56 Cale 38
Międzynarodowy 3XL Europa 58 Cale 40
| Międzynarodowy | XS | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|---|
| Europa | 34 | 36 | 38 | 40 | 42 |
| Cale | 24 - 25 | 25 - 26 | 27 - 28 | 29 - 30 | 31 - 32 |
| D. biodra (cm) | 60 - 63 | 63 - 66 | 67 - 71 | 72 - 76 | 77 - 81 |
Międzynarodowy XS Europa 34 Cale 24 - 25
Międzynarodowy S Europa 36 Cale 25 - 26
Międzynarodowy M Europa 38 Cale 27 - 28
Międzynarodowy L Europa 40 Cale 29 - 30
Międzynarodowy XL Europa 42 Cale 31 - 32
| Międzynarodowy | XXS | XS | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. wzrost | 100 - 110 | 110 - 120 | 120 - 130 | 130 - 140 | 140 - 150 | 150 - 160 |
Międzynarodowy XXS
Międzynarodowy XS
Międzynarodowy S
Międzynarodowy M
Międzynarodowy L
Międzynarodowy XL