Kiedy pojawiła się pierwsza generacja BMC KAIUS, świat gravelowy zaniemówił. Opracowany z jednym celem – wygrywaniem wyścigów – zdefiniował, jak może wyglądać prędkość w gravelu. Generacja 2 ponownie podnosi poprzeczkę. Dzięki 7-procentowej przewadze aerodynamicznej przy prędkości 40 km/h, poprawionej stabilności przy dużych prędkościach oraz charakterystycznym wrażeniom z jazdy modelu
Prześwit na opony 51 mm, zoptymalizowana elastyczność i geometria wyścigowa tworzą platformę, która pozostaje szybka, gdy trasa staje się trudniejsza, a tempo wysokie. Dostarczany z ramą, widelcem i sztycą, zestaw ramowy VAR0 posiada przyszłościowy interfejs Full-Mount/UDH i zapewnia całkowitą swobodę wyboru napędu. Wykonany z surowego włókna węglowego z lekkim lakierem bezbarwnym i łatwo usuwalnymi naklejkami, jest gotowy do niestandardowego malowania – lub pozostaje w czystej postaci, zapewniając estetykę wyścigową zredukowaną do tego, co najważniejsze.
Rama zawiera widelec z włókna węglowego, ster rowerowy, sztycę z włókna węglowego, uchwyt na butelkę Aerocore oraz osie przelotowe.
| Nazwa produktu: | BMC KAIUS 01 - Zestaw ramowy z włókna węglowego do roweru gravelowego - 2027 - lightweight carbon VAR0 |
| Producent: | BMC Bikes |
| Kod pozycji: | BMC761476 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Allroad / Gravel |
| widelec: | Kaius 01 Gen. 2 | 01 Premium Carbon | ICS Technology |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| Tylny Trójkąt: | bez Amortyzacji |
| ASTM: | Kategoria 2 |
| standard osi: | 12x100 mm (Przednie koło), 12x142 mm (Tylne koło) |
| długość widełek (od osi do korony): | 397mm |
| maksymalna szerokość opony: | 52mm |
| mocowanie hamulca tarczowego: | Mocowanie Flatmount |
| maks. średnica tarczy: | 180mm |
| System S.H.I.S: | zintegrowany (IS) |
| Sztyca podsiodłowa Ø: | Aero / D-Shape |
| wymienny hak przerzutki: | tak |
| hak do przerzutki dropout: | konwencjonalne |
| widelec w zestawie: | z widelcem |
| Zacisk sztycy Ø: | inne / owalne |
| rodzaj przedniej przerzutki: | Mocowanie na wkręty (Braze-On) |
| rodzaj suportu rowerowego: | T47 |
| szerokość mufy suportu: | 85.5 mm |
| Rok modelu: | 2027 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 1855g |
| prowadzenie przewodów: | w pełni zintegrowane |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wersja z obciążeniem: | 54 cm with all accessories |
| Średnica rury sterowej Ø - góra: | System |
| Średnica rury sterowej Ø - dół: | System |
| Seria produktów: | BMC - Kaius |
| Kształt Ramy: | Diament |
| GTIN: | 7630906535202, 7630906535196, 7630906535189, 7630906535271, 7630906535363 |
| Strona producenta: | http://www.bmc-switzerland.com |