Wsyp jedną miarkę do 350–500 ml wody i wstrząśnij. Na początek zalecamy spożywanie 1–2 porcji na każdą godzinę treningu. Poza tym obowiązuje zasada: pij tylko wtedy, gdy jesteś spragniony. Nie pij, jeśli nie jesteś spragniony.
Produkt należy spożywać w ramach zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
| Nazwa produktu: | Skratch Labs Hydration Sport Drink Mix - elektrolity w proszku - Termin przydatności do spożycia: 01.06.2026 – 20x22g |
| Producent: | Skratch Labs |
| Kod pozycji: | SKL767238 |
| Produkt organiczny: | Nie |
| aktywność: | Odżywianie |
| Właściwości żywności : | Witaminy / Minerały, Sole/elektrolity, Magnez |
| Rodzaj żywienia: | Wegański, Wegetariański, Wolny od laktozy, Bezglutenowy, Bez orzechów, Bez oleju palmowego, Bez soi |
| smak: | Słodki |
| po/w trakcie/przed: | Przed, Podczas |
| gotowe do użycia: | 100000ml |
| Wersja żywności: | Proszek/Granulat |
| treść: | 440g |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| waga: | 22g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Oferta: | Datą przydatności do spożycia |
| Strona producenta: | www.skratchlabs.eu |
| Lista składników: | Cane sugar, acidity regulator: sodium citrate, dextrose, acidity regulators: citric acid, calcium citrate, magnesium carbonate, potassium citrate, apricot juice powder, pineapple (3%), mandarin juice powder (3%), passion fruit (3%), raspberry juice powder (1%), antioxidant: ascorbic acid, acidity regulator: malic acid, orange oil. |
| Informacje o wartościach odżywczych: | The nutritional informations refer to 100 g: Vitamins & Minerals per 100 g:< * NRV = Nutrition Reference Value
|