Najbardziej utytułowana opona szosowa w historii – teraz z kolekcjonerską różową ścianką boczną.
Wielkie toury, monumenty, wyścigi jednodniowe, kryteria – Corsa Pro to opona wybierana przez najsilniejszych kolarzy świata, zdobywających najwyższe miejsca na podium w najbardziej prestiżowych wyścigach. Wyjątkowa elastyczność bawełnianej osnowy zapewnia sprawdzoną w World Tour wydajność, poprawiając jednocześnie kontrolę na zakrętach.
Wyprodukowana w fabryce posiadającej certyfikat CarbonNeutral®. Ślad węglowy produktu: 1,45 kg CO2e (rozmiar referencyjny 28-622).
Opona „
Uwagi dotyczące kompatybilności: Modele z serii „
| Nazwa produktu: | Vittoria Corsa Pro - TLR - Opona składana - 30-622 | pink - Limited Edition |
| Producent: | Vittoria Tires |
| Kod pozycji: | VIT768794 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| rodzaj opony: | Opona składana, Montaż bezdętkowy |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 30-622 |
| właściwości opony: | Skinwall |
| gęstość osnowy: | 320TPI/EPI |
| szerokość opony: | 30 mm |
| ochrona przed przebiciem: | Bead Shield | Anti-Puncture Belt |
| mieszanka opon: | Race Compound | Cotton |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny, Różowy |
| waga: | 285g |
| kod produktu producenta: | 11A01158 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Seria produktów: | Vittoria Tires - Corsa |
| GTIN: | 8022530046589 |
| Strona producenta: | http://www.vittoria.com |