Uwaga: Ilustracja przedstawia jedynie przykładowy skład.
Suplement diety: żel węglowodanowy do stosowania podczas uprawiania sportu.
GU Energy Gel zawiera bogate w energię kalorie w przenośnym opakowaniu, aby zaspokoić potrzeby energetyczne na dowolny czas lub aktywność. Opakowanie 100 kalorii zawiera węglowodany (maltodekstrynę i fruktozę), które wykorzystują niekonkurencyjne szlaki, aby zmaksymalizować wchłanianie i wykorzystanie węglowodanów, jednocześnie zmniejszając dyskomfort w żołądku. Główny elektrolit (sód) wspomaga nawodnienie poprzez utrzymanie równowagi wodnej. Aminokwasy rozgałęzione (L-leucyna, L-walina i L-izoleucyna) mogą również zmniejszyć zmęczenie psychiczne i zminimalizować uszkodzenia mięśni.
Żele GU Energy Gels zostały zaprojektowane z myślą o sportach wytrzymałościowych, ale mogą być stosowane zawsze, gdy potrzebujesz energii do treningu, niezależnie od jego rodzaju. GU zaleca przyjmowanie żelu energetycznego 5 minut przed ćwiczeniami i co 45 minut podczas ćwiczeń. Ponadto należy spożywać od 750 do 1000 ml płynów na godzinę. Suplementy diety nie zastępują zróżnicowanej i zbilansowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
| Nazwa produktu: | GU Original Energy Gel - Żel węglowodanowy - zestaw mieszanek - 24x32g |
| Producent: | GU |
| Kod pozycji: | GUE293759 |
| Produkt organiczny: | Nie |
| aktywność: | Odżywianie |
| Właściwości żywności : | Węglowodany, Kofeina / Guarana, Witaminy / Minerały, Aminokwasy |
| Rodzaj żywienia: | Wegański, Wegetariański, Wolny od laktozy, Bezglutenowy, Bez orzechów, Bez oleju palmowego, Bez soi |
| smak: | Słodki, Słony / pikantny, Neutralny / Naturalny |
| po/w trakcie/przed: | Przed, Podczas |
| Rodzaj odżywiania: | Żele energetyczne |
| treść: | 768g |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| waga: | 32g |
| Oferta: | Zestawy / Oferty degustacyjne |
| GTIN: | 3076949522139 |