| Nazwa produktu: | NAMEDSPORT Crunchy 32% Protein Bar - 6x40g |
| Producent: | NAMEDSPORT |
| Kod pozycji: | NMS403706 |
| Produkt organiczny: | Nie |
| aktywność: | Odżywianie |
| Właściwości żywności : | Białko |
| Rodzaj żywienia: | Wegetariański, Bez oleju palmowego |
| smak: | Słodki |
| po/w trakcie/przed: | Przed, Po |
| Rodzaj odżywiania: | Baton |
| treść: | 240g |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| waga: | 40g |
| Lista składników: | Milk chocolate coating (33%) (sugar, whole milk powder, cocoa butter, cocoa mass, emulsifier: soya lecithin; vanilla extract), caramel layer (19%) (glucose syrup, sugar, condensed milk, invert sugar syrup, cocoa butter, water, humectant: sorbitol; emulsifier: mono and diglycerides of fatty acids; salt), milk protein, collagen hydrolysate, soy crispies (8.8%) (soy protein isolate, rice flour, barley malt extract, salt), humectant: glycerol; soy protein isolate, water, coconut oil, flavoring, bulking agent: microcrystalline cellulose; sun flower oil. |
| Informacje o wartościach odżywczych: | Nutritional facts per 100 g |