Baton proteinowy dla sportowców z błonnikiem, ze słodzikiem.
Prawidłowe odżywianie jest ważne dla zdrowia i wyników sportowych. Białko ma kluczowe znaczenie dla utrzymania i wzrostu mięśni. Z drugiej strony wystarczająca ilość błonnika jest ważną częścią zbilansowanej i zróżnicowanej diety. Powerbar® Protein Plus Fibre dostarcza nie tylko 11 g wysokiej jakości białka, ale także 7 g błonnika, co stanowi 23% minimalnej zalecanej ilości*. Dzięki zaledwie 1,2 g cukru na baton i pysznemu smakowi, jest idealny jako mała przekąska białkowa między posiłkami lub po wysiłku fizycznym.
Dorośli powinni spożywać co najmniej 30 g błonnika dziennie, zgodnie z aktualnymi wytycznymi Niemieckiego Towarzystwa Żywienia (DGE).
1 baton/dzień. Nadmierne spożycie może mieć działanie przeczyszczające.
Jako uzupełnienie zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego stylu życia. Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed ciepłem.
| Nazwa produktu: | Powerbar Protein Plus Fibre - Baton proteinowy - 4x35g |
| Producent: | Powerbar |
| Kod pozycji: | POW513416 |
| Produkt organiczny: | Nie |
| aktywność: | Odżywianie |
| Właściwości żywności : | Białko |
| Rodzaj żywienia: | Wegetariański, Bez oleju palmowego |
| smak: | Słodki |
| po/w trakcie/przed: | Po |
| Rodzaj odżywiania: | Baton |
| treść: | 140g |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| waga: | 35g |
| Strona producenta: | http://www.powerbar.de |
| Lista składników: | White chocolate with sweetener (18%) [sweetener (maltitol), cocoa butter, whole milk powder, emulsifier (lecithins)], calcium caseinate (milk), oligofructose syrup, humectant (glycerin), soluble fiber (resistant maltodextrin), sweetener whey protein isolate (milk), milk protein, hydrolyzed whey protein (milk), inulin, freeze-dried raspberries (2%), canola oil, natural flavors, emulsifier (lecithins (soy)).
|
||||||||||||||||||||||||||||||
| Informacje o wartościach odżywczych: |
|
| Lista składników: | Milk protein (calcium caseinate, whey protein isolate), filler (polydextrose), humectant (sorbitol, glycerine), milk chocolate with sweetener (18%) [sweetener (maltitol), cocoa butter, whole milk powder, cocoa mass, butterfat, emulsifier (soya lecithin), natural flavoring], low-fat cocoa powder (5%), soya protein, rapeseed oil, flavoring, emulsifier (soya lecithin). May contain: hazelnuts, almonds, cashew nuts, gluten, eggs. |
||||||||||||||||||||||||||||||
| Informacje o wartościach odżywczych: |
|
| Lista składników: | Milk protein (calcium caseinate, whey protein isolate), filler (polydextrose), humectant (sorbitol, glycerine), milk chocolate with sweetener (18%) [sweetener (maltitol), Cocoa butter, whole milk powder, cocoa mass, clarified butter, emulsifier (soya lecithin), natural flavoring], skimmed milk powder, rapeseed oil, soya protein, flavoring, emulsifier (soya lecithin). May contain: hazelnuts, almonds, cashew nuts, gluten, eggs. |
||||||||||||||||||||||||||||||
| Informacje o wartościach odżywczych: |
|
| Lista składników: | Milk protein (calcium caseinate, whey protein isolate), humectant (sorbitol, glycerine), filler (polydextrose), milk chocolate couverture with sweetener (18%) [sweetener (maltitol), cocoa butter, whole milk powder, cocoa mass, Emulsifier (soya lecithins), flavor], soya protein, milk caramel powder (sugar, skimmed milk powder), rapeseed oil, flavorings, coffee paste [vegetable oils (soya, palm), roasted ground coffee (0.3%), palm fat (partially hydrogenated)], emulsifier (soya lecithins).
May contain: peanuts, hazelnuts, almonds, gluten. |
||||||||||||||||||||||||||||||
| Informacje o wartościach odżywczych: |
|