The Dartmoor Raptor MTB rim is a true all-rounder in the Gravity segment covering a wide range of applications from Enduro to Dirt Jump. The Tubeless Ready rim with pin joint construction features a wide profile for tire widths from 2.1" to 2.6" and knows to convince with its matte black anodized finish, too.
| Nazwa produktu: | Dartmoor Raptor Rim - MTB | 26" | Tubeless Ready - 32 Spoke Holes | matt black |
| Producent: | Dartmoor Parts |
| Kod pozycji: | DTM598825 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 26" (559mm) |
| rodzaj opony: | Opona drutowa, Opona składana, Montaż bezdętkowy |
| ERD - średnica obręczy Ø: | 538mm |
| dopasowane wymiary opon: | 53-66mm |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 30-559 |
| otwory: | brak |
| szerokość obręczy: | 35mm |
| szerokość profilu wewnętrznego: | 30mm |
| wysokość profilu obręczy: | 19mm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 540g |
| kod produktu producenta: | DART-A22473 |
| Liczba otworów na szprychy: | 32 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 5902891372523 |
| Strona producenta: | http://dartmoor-bikes.com/ |