Bagażnik Adventure do modeli FOCUS ATLAS.
Potrzebujesz alternatywy dla torby podsiodłowej lub chcesz zabrać ze sobą jeszcze więcej bagażu?
FOCUS opracował dla Ciebie idealne rozwiązanie: Adventure to tylny bagażnik do Twojego roweru gravelowego ATLAS. Można go łatwo zamontować na górnych rurkach tylnego trójkąta i tylnych rurach.
Dzięki maksymalnie trzem paskom po każdej stronie można bezpiecznie, mocno i bez stukania zamocować worki podróżne, worki wodoodporne lub lekkie rolki bagażowe. W ten sposób waga pozostaje blisko tylnej części roweru – idealne rozwiązanie zapewniające równowagę, stabilność i zwrotność podczas długich wycieczek i na wymagających trasach. W ten sposób możesz przewozić do 3 kg ładunku z każdej strony, bez irytującego kołysania się bagażu w trudnym terenie.
| Nazwa produktu: | FOCUS Adventure Bagażnik do modeli ATLAS – 890003900 |
| Producent: | FOCUS |
| Kod pozycji: | FOC650640 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Aluminium |
| Przeznaczenie Roweru: | Allroad / Gravel |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| uchwyt bagażnika: | Rama - tylna |
| cechy bagażnika: | bez zacisku sprężynowego, 3-punktowy montaż, kompatybilny z hamulcami tarczowymi |
| maks. ładowność: | 3kg |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 390g |
| kod produktu producenta: | 890003900 |
| Źródło obciążenia: | BIKE24 |
| Strona producenta: | http://www.focus-bikes.com |