Whey Isolate 94 firmy SPONSER® to najwyższej jakości czysty izolat białka serwatkowego pochodzący z mleka krów karmionych trawą. Idealny do dziennego zapotrzebowania na białko w celu budowy i utrzymania masy mięśniowej, wspomagania regeneracji i wspomagania redukcji masy ciała w ramach diety o obniżonej kaloryczności. Wysoka wartość biologiczna (170 wg Oser) i delikatny proces produkcji (CFM lub filtracja krzyżowa) zapewniają najbardziej naturalną jakość.
Izolat serwatki 94 to "najczystszy" ze wszystkich produktów białkowych. Proces produkcji CFM delikatnie usuwa laktozę (cukier mleczny) i tłuszcz. Rezultatem jest wolny od laktozy, lekkostrawny produkt końcowy z białka serwatkowego o bardzo wysokiej zawartości białka (90% w czystym proszku, 94% w suchej masie). Charakteryzuje się również naturalnie wysoką zawartością BCAA wynoszącą około 25%. Whey Isolate 94 jest również odpowiedni dla osób aktywnych o zwiększonym zapotrzebowaniu na białko i do regeneracji w sportach wytrzymałościowych. Białko serwatkowe jest uważane za najbardziej kompletne białko, z idealnym stosunkiem wszystkich dziewięciu niezbędnych aminokwasów. Organizm ludzki nie jest w stanie sam wyprodukować tych niezbędnych aminokwasów, ale musi je pozyskać z pożywienia.
Spożywać ok. 30 minut przed treningiem i/lub bezpośrednio po treningu lub w celu uzupełnienia dziennego spożycia białka.
Wymieszać 25 g proszku z ok. 150 ml zimnej wody lub 20 g proszku z ok. 200 ml mleka i wstrząsnąć.
Produkt należy przyjmować w ramach zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego stylu życia. Wyprodukowano w Szwajcarii. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
| Nazwa produktu: | SPONSER Whey Isolate 94 - Protein Beverage Powder - 1500g |
| Producent: | SPONSER |
| Kod pozycji: | SOR667254 |
| Produkt organiczny: | Nie |
| aktywność: | Odżywianie |
| Właściwości żywności : | Białko, Witaminy / Minerały, Dieta / niska zawartość cukru, Aminokwasy |
| Rodzaj żywienia: | Wegetariański, Bezglutenowy, Bez orzechów, Bez oleju palmowego, Bez soi |
| smak: | Słodki |
| po/w trakcie/przed: | Przed, Po |
| gotowe do użycia: | 9000ml |
| Wersja żywności: | Proszek/Granulat |
| treść: | 1500g |
| Rok modelu: | 2025 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| waga: | 1500g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 7611174071555, 7611174071531, 7611174071548, 7611174071562 |
| Lista składników: | Whey protein isolate 95% (Ireland), coffee extract 4%, flavors, emulsifier sunflower lecithin, sweetener sucralose. |
| Informacje o wartościach odżywczych: | The nutritional informations refer to 100g of powder: |
| Lista składników: | Whey protein isolate 89% (Ireland), low-fat cocoa powder 10%, flavors, emulsifier sunflower lecithin, sweetener sucralose. |
| Informacje o wartościach odżywczych: | The nutritional informations refer to 100g of powder: |
| Lista składników: | Whey protein isolate 97% (Ireland), flavors, vanilla extract and vanilla seeds 0.6%, emulsifier sunflower lecithin, sweetener sucralose. |
| Informacje o wartościach odżywczych: | The nutritional informations refer to 100g of powder: |
| Lista składników: | whey protein isolate 86% (Ireland), oil-reduced cocoa10%, thickener (guar gum, xanthan gum), emulsifier soy lecithin, flavorings, sweetener aspartame (contains a source of phenylalanine). |
| Informacje o wartościach odżywczych: | The nutritional informations refer to 100g of powder: Energy: kJ (kcal) 1550 (370) Fat: 2,0 g - of which saturated fatty acids: 1,1 g Carbohydrates: 3,8 g - of which sugars 0,5 g Dietary fibre: 6,5 g Protein: 80 g Salt*: 0,98 g Minerals per 100g powder: Calcium: 430 mg (54% NRV**) Magnesium: 120 mg (32% NRV**) Phosphorium: 290 mg (41% NRV**) Potassium: 850 mg (43% NRV**) *calculated from natural sodium content added (310 mg / 100 g), no common salt added ** Nutrient reference values Amino acids per 100 g pure protein: - essential: Histidine: 1,7 g Isoleucine: 6,8 g Leucine: 10,7 g Lysine: 9,4 g Methionine and Cystine: 5,0 g Phenylalanine and Tyrosine: 6,4 g Threonine: 6,9 g Tryptophan: 1,9 g Valine: 6,1 g - non-essential: Alanine: 5,0 g Arginine: 2,1 g Aspartic acid: 11,4 g Glutamic acid incl. Glutamine: 17,9 g Glycine: 1,8 g Proline: 6,1 g Serine: 4,4 g Biological value of 170 (whole egg = 155) Total BCAA (valine, leucine, isoleucine) = 250 mg/g pure protein |
| Lista składników: | whey protein isolate 93% (Ireland), coffee extract 4%, thickener (guar gum, xanthan) Flavors, emulsifier soya lecithin, sweeteners (acesulfame K, neotame). |
| Informacje o wartościach odżywczych: | The nutritional informations refer to 100g of powder: Energy: kJ (kcal) 1542 (364) Fat: 1,5 g - of which saturated fatty acids: 0,6 g Carbohydrates: 1,5 g - of which sugars: 0,6 g Dietary fibre: 2,0 g Protein: 85 g Salt*: 0,78 g Minerals per 100g powder: Calcium: 450 mg (56% NRV**) Magnesium: 70 mg (19% NRV**) Phosphorium: 220 mg (31% NRV**) Potassium: 450 mg (23% NRV**) *calculated from natural sodium content added (310 mg / 100 g), no common salt added ** Nutrient reference values Amino acids per 100 g pure protein: - essential: Histidine: 1,9 g Isoleucine: 7,1 g Leucine: 11,6 g Lysine: 10,1 g Methionine + Cystine: 4,3 g Phenylalanine + Tyrosien: 6,6 g Threonine: 8,3 g Tryptophan: 2,0 g Valine: 6,2 g - non-essential: Alanin: 5,5 g Arginin: 1,9 g Aspartic acid: 11,5 g Glutamic acid: 20,5 g Glycine: 1,7 g Proline: 6,1 g Serine: 4,6 g Biological value of 170 (whole egg = 155) Total BCAA (valine, leucine, isoleucine) = 250 mg/g pure protein |