Traverse HD to najbardziej stabilne koło z włókna węglowego, jakie Specialized kiedykolwiek wysłał na szlaki. Zapewnia rowerzystom kontrolę i odporność na przebicia, aby pokonać grawitację w bike parku.
Wytrzymałe jak gwoździe: Asymetryczny profil obręczy ze wzmocnionymi włóknami węglowymi sprawia, że jest to najmocniejsze karbonowe koło, jakie Specialized kiedykolwiek zbudował.
Precyzyjne prowadzenie: Połączenie kontroli i stabilności utrzymuje rowerzystów na linii dzięki sztywności i przyczepności oraz katapultuje ich do następnego zakrętu z energiczną precyzją i prędkością.
Nie chwieje się: Dzięki większej powierzchni styku zoptymalizowanego kołnierza obręczy flat-top potrzeba 85% więcej siły, aby uszkodzić opony przez ściśnięcie.
Innowacyjny zawór: Otwory zaworu są wyposażone w gwint. Oznacza to, że nowoczesne zawory bezdętkowe, takie jak zawór Roval ThreadBed, można wkręcić bezpośrednio w obręcz. Chroni to przed utratą powietrza podczas kompresji i zginania obręczy oraz sprawia, że montaż opon jest jeszcze łatwiejszy.
Dożywotnia gwarancja: Koła Roval zarejestrowane w ciągu pierwszych 90 dni od zakupu są objęte dożywotnią gwarancją.
| Nazwa produktu: | Specialized Roval Traverse HD 240 Carbon Rear Wheel - 29" | 6-Bolt | 12x148mm - XD | Carbon/Black |
| Producent: | Specialized Equipment |
| Kod pozycji: | SPZ667917 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski, All-Mountain, Szlak |
| piasty: | DT Swiss 240 |
| szprychy: | DT Swiss Aerolite Race J-Bend |
| obręcze: | Traverse HD |
| układ zmiany biegów: | 11, 12 |
| rozmiar koła: | 29" (622mm) |
| standard osi: | 12x148 mm (Boost) |
| Wersja koła: | Tylne koło, Koło tylne > 900 g, Standardowe koło |
| Korpus wolnobiegu: | XD (SRAM 11/12 biegów MTB) |
| układ hamulcowy: | Tarcza z 6 otworami |
| rodzaj opony: | Opona drutowa, Opona składana, Montaż bezdętkowy |
| dopasowane wymiary opon: | 59-66mm |
| Standard zapisu rozmiarów opon (ETRTO): | 30-622 |
| szerokość obręczy: | 40mm |
| szerokość profilu wewnętrznego: | 30mm |
| wysokość profilu obręczy: | 24mm |
| maks. waga systemu: | 125kg |
| nyple: | DT Swiss Pro Lock Hex |
| układ wolnobiegu: | SRAM XD Ratchet EXP |
| Rok modelu: | 2025 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 938g |
| Liczba otworów na szprychy: | 28 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 888818873180 |
| Strona producenta: | http://www.specialized.com |