Żel energetyczny na bazie węglowodanów prostych i złożonych o różnym tempie uwalniania, z D-rybozą i izomaltulozą Palatinose™ (o niskim indeksie glikemicznym) dla ciągłego i stopniowego dostarczania energii.
Przyjmować 1 saszetkę (25 ml) dziennie, bezpośrednio przed lub w trakcie treningu.
Produkt należy przyjmować w ramach zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Produkt nie powinien być narażony na działanie źródeł ciepła lub bezpośredniego światła słonecznego. Po zużyciu opakowanie należy zutylizować w sposób przyjazny dla środowiska.
| Nazwa produktu: | NAMEDSPORT Sport Gel - Żel węglowodanowy - 25 ml |
| Producent: | NAMEDSPORT |
| Kod pozycji: | NMS669714 |
| Produkt organiczny: | Nie |
| aktywność: | Odżywianie |
| Właściwości żywności : | Węglowodany, Kofeina / Guarana |
| Rodzaj żywienia: | Wegański, Wegetariański, Wolny od laktozy, Bezglutenowy, Bez orzechów, Bez oleju palmowego, Bez soi |
| smak: | Słodki |
| po/w trakcie/przed: | Przed, Podczas |
| Rodzaj odżywiania: | Żele energetyczne |
| treść: | 25ml |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| GTIN: | 8058268962112, 8058268962075, 8058268962129, 8058268962136, 8058268962099, 8058268962143, 8058268962105, 8058268962082 |
| Lista składników: | Water, Maltodextrin (from corn starch), isomaltulose*, Dextrose, Fructose, Flavorings, D-ribose, Acidi er: malic acid; Preservative: potassium sorbate. *Isomaltulose is a source of glucose and fructose. |
| Informacje o wartościach odżywczych: | Nutritional facts per 100 ml D-Ribose: 0.83 g |
| Lista składników: | Water, Maltodextrin, Isomaltulose*, Fructose, Dextrose, Flavoring, D-Ribose, Acidiffer: Malic Acid, Caffeine, Preservative: potassium sorbate. *Isomaltulose is a source of glucose and fructose. |
| Informacje o wartościach odżywczych: | Nutritional facts per 100 ml D-Ribose: 0.83 g |
| Kofeina: |
200 mg per 100 ml Wysoka zawartość kofeiny. Nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią. |