Protein 36 od SPONSER to smaczny baton białkowo-węglowodanowy z 36% białka. Zawiera tylko niewielką ilość cukru, ale jest bogaty w błonnik pokarmowy. Protein 36 jest nie tylko idealnym towarzyszem przed i po uprawianiu sportu jako "regeneracja", ale jest również idealny jako bogata w składniki odżywcze przekąska w codziennym życiu. Hydrolizat białka pszenicy, białko mleka i białko sojowe również pomagają budować i utrzymywać masę mięśniową. Bez cukru i substancji słodzących.
Zalety batonu SPONSER Protein 36
Podczas uprawiania sportu w celu budowania i utrzymania mięśni, ale także w życiu codziennym, kiedy masz na to ochotę.
Produkt powinien być spożywany w ramach zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego stylu życia. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
| Nazwa produktu: | SPONSER Protein 36 Bar - 50g |
| Producent: | SPONSER |
| Kod pozycji: | SOR180940 |
| Produkt organiczny: | Nie |
| aktywność: | Odżywianie |
| Właściwości żywności : | Węglowodany, Białko |
| Rodzaj żywienia: | Wegetariański |
| smak: | Słodki |
| po/w trakcie/przed: | Podczas |
| Rodzaj odżywiania: | Baton |
| treść: | 50g |
| Rok modelu: | 2024 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| waga: | 50g |
| GTIN: | 7611174804702, 7611174107100 |