Naprawdę dobry rower to taki, który potrafi wszystko, a przede wszystkim zapewnia świetną zabawę - tak jak CUBE Stereo Hybrid ONE44 HPC SLX 800 z amortyzowanym widelcem Float 36 Rhythm Grip 150 mm i pasującym amortyzatorem Float Performance firmy Fox. CUBE zamontował opony Schwalbe 2,6 cala na kołach Newmen Performance 30. Rezultat: niesamowity komfort jazdy i niesamowite osiągi.
Jeśli chodzi o napęd i zasięg, silnik Bosch CX o momencie obrotowym do 85 Nm i akumulator 800 Wh odgrywają swoje atuty. Płynnie działający 12-biegowy system XT firmy Shimano, który jest popularny ze względu na wysoką niezawodność, dostarcza tę moc na szlak w idealnych dawkach. Jednak tak duży ciąg musi być również pewnie kontrolowany - specjalność mocnych, progresywnych i niezawodnych hydraulicznych 4-tłoczkowych hamulców tarczowych Shimano XT z tarczami 203 mm. Nie trzeba dodawać, że CUBE wyposażył tę maszynę trailową w chowany wspornik siodła.
| Nazwa produktu: | CUBE STEREO HYBRID ONE44 HPC SLX 800 - Carbon Electric Mountainbike - 2025 - 29" - nebula / white |
| Producent: | CUBE Bikes |
| Kod pozycji: | CUB698581 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower elektryczny, Rower górski, All-Mountain |
| łańcuch: | KMC e12 |
| kaseta: | Shimano Deore CS-M6100 |
| dźwignia zmiany biegów rower: | Shimano XT SL-M8100-IR |
| przerzutka tylna: | Shimano XT RD-M8100-SGS |
| przełożenie zębatki: | 34 |
| korba: | ACID MTB Hybrid Pro |
| hamulce: | Shimano XT BR-M8120 | 203/203mm |
| koła: | Newmen Performance 30 |
| model sztycy siodełka: | CUBE Dropper Post |
| siodełko: | ACID Venec EMTB Trail 140 |
| kierownica: | CUBE Rise Trail Bar 35 |
| mostek: | CUBE Performance E-MTB 35 |
| widelec: | Fox 36 Float Rhythm |
| ster rowerowy: | ACROS AZF-675 |
| rama: | C:62 Advanced Twin Mold Technology | Aluminium 6061 T6 Rear Triangle |
| System Zmiany Biegów (Producent): | Shimano |
| przełożenie: | 10-51 |
| Pojemność akumulatora: | 800Wh |
| Zmiana biegów: | Łańcuchy - mechaniczne |
| Akumulator do roweru elektrycznego: | Bosch PowerTube 800 |
| Producent jednostki napędowej: | Bosch |
| Silnik: | Silnik w środku, Pełne wspomaganie |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 29" (622mm) |
| specjalne akcesoria rowerowe: | Bosch charger |
| uchwyty: | ACID Disrupt |
| amortyzator: | Fox Float Performance |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca teleskopowa |
| Tylny Trójkąt: | Amortyzowany |
| skok widelca: | 150 mm |
| opony: | Schwalbe Hans Dampf | 2.6" |
| maksymalna szerokość opony: | 67mm |
| skok zawieszenia ramy: | 140mm |
| maks. waga systemu: | 160kg |
| Uruchamianie Hamulca: | Hydrauliczne |
| Rok modelu: | 2025 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Niebieski |
| konstrukcja widelca: | Klasyczny widelec amortyzowany |
| waga: | 24300g |
| kod produktu producenta: | 802510 |
| prowadzenie przewodów: | wewn. |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wyświetlacz/jednostka sterująca: | Bosch Purion 400 |
| Model jednostki napędowej: | Bosch Performance Line CX | Smart System |
| Moment obrotowy: | 85Nm |
| Seria produktów: | CUBE - Stereo Hybrid |
| liczba przełożeń: | 1 x 12 |
| Kształt Ramy: | Diament |
| GTIN: | 4054571454379, 4054571454386, 4054571454393 |
| Strona producenta: | http://www.cube.eu |