Jeśli wolisz spędzać dzień w górach na wymagających szlakach, CUBE Stereo Hybrid ONE77 HPC SLX 800 jest odpowiednim rowerem dla Ciebie. Dlaczego? Ponieważ CUBE wysyła go w teren z odpowiednim zawieszeniem, składającym się z amortyzowanego widelca Fox Float 38 Rhythm Grip i amortyzatora Float X Performance. Oznacza to 170 mm skoku z przodu iz tyłu, co nie robi wrażenia nawet na ekstremalnie nierównych szlakach. Konfigurację można również elastycznie dostosować do indywidualnych preferencji. Silnik Bosch CX i akumulator PowerTube 800 Wh zapewniają niezbędne wspomaganie jazdy do przodu w sposób niepozorny, ale nie mniej wydajny.
Z kolei konfiguracja Mullet z kołami Newmen Performance 30 o różnych rozmiarach, na których CUBE zamontowało opony Schwalbe Magic Mary lub Tacky Tan 2,4 cala, jest uderzająca. Legendarny 12-biegowy napęd XT od Shimano zapewnia najwyższe przełożenia na szlaku. Precyzyjna kontrola prędkości jest specjalnością potężnych progresywnych hamulców tarczowych Shimano XT. Wreszcie, co nie mniej ważne, w zestawie znajduje się chowana sztyca podsiodłowa, dzięki której jazda w dużych górach jest kompletna.
| Nazwa produktu: | CUBE STEREO HYBRID ONE77 HPC SLX 800 - Carbon Electric Mountainbike - 2025 - cyclamen / black |
| Producent: | CUBE Bikes |
| Kod pozycji: | CUB698742 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower elektryczny, Rower górski, Enduro |
| łańcuch: | KMC e12 |
| kaseta: | Shimano Deore CS-M6100 |
| dźwignia zmiany biegów rower: | Shimano XT SL-M8100-IR |
| przerzutka tylna: | Shimano XT RD-M8100-SGS |
| przełożenie zębatki: | 36 |
| korba: | ACID MTB Hybrid Pro |
| hamulce: | Shimano XT BR-M8120 | 203/203mm |
| koła: | Newmen Performance 30 |
| model sztycy siodełka: | CUBE Dropper Post |
| siodełko: | ACID Venec EMTB Trail 140 |
| kierownica: | CUBE Rise Trail Bar 35 |
| mostek: | CUBE Performance E-MTB 35 |
| widelec: | Fox 38 Float Rhythm |
| ster rowerowy: | ACROS AZF-675 |
| rama: | C:62 Advanced Twin Mold Technology | Aluminium 6061 T6 Rear Triangle |
| System Zmiany Biegów (Producent): | Shimano |
| przełożenie: | 10-51 |
| Pojemność akumulatora: | 800Wh |
| Zmiana biegów: | Łańcuchy - mechaniczne |
| Akumulator do roweru elektrycznego: | Bosch PowerTube 800 |
| Producent jednostki napędowej: | Bosch |
| Silnik: | Silnik w środku, Pełne wspomaganie |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 27,5" / 650B (584mm), 29" (622mm) |
| specjalne akcesoria rowerowe: | Bosch charger |
| uchwyty: | ACID Disrupt |
| amortyzator: | Fox Float Performance |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca teleskopowa |
| Tylny Trójkąt: | Amortyzowany |
| skok widelca: | 170 mm |
| opony: | Schwalbe Magic Mary 29 x 2.4" / Schwalbe Tacky Chan 27.5 x 2.4" |
| maksymalna szerokość opony: | 66mm |
| skok zawieszenia ramy: | 172mm |
| maks. waga systemu: | 160kg |
| Uruchamianie Hamulca: | Hydrauliczne |
| Rok modelu: | 2025 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Fioletowy |
| konstrukcja widelca: | Klasyczny widelec amortyzowany |
| waga: | 24700g |
| kod produktu producenta: | 803320 |
| prowadzenie przewodów: | wewn. |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wyświetlacz/jednostka sterująca: | Bosch System Control | Mini Remote |
| Model jednostki napędowej: | Bosch Performance Line CX | Smart System |
| Moment obrotowy: | 85Nm |
| Seria produktów: | CUBE - Stereo Hybrid |
| liczba przełożeń: | 1 x 12 |
| Kształt Ramy: | Diament |
| GTIN: | 4054571455185, 4054571455192, 4054571455208, 4054571455215 |
| Strona producenta: | http://www.cube.eu |