Wszechstronny namiot Taurus dla 3 osób został zaprojektowany z myślą o trekkingu, wyprawach rowerowych i kilkudniowych wędrówkach. Widać to w jego konstrukcji trójnożnej: z przodu można siedzieć w pozycji wyprostowanej, a z tyłu, przy stopach, jest niższy, aby zmniejszyć wagę. Ten 3-osobowy namiot trekkingowy jest łatwy w obsłudze i można go szybko rozłożyć dzięki elementom oznaczonym kolorami oraz plastikowym elementom do mocowania prętów.
Połączenie montażu namiotu wewnętrznego i zewnętrznego w jednym kroku przyspiesza rozkładanie i utrzymuje namiot wewnętrzny w suchości, gdy podczas tego procesu pada deszcz. Wyposażony w wysokiej jakości aluminiowe drążki DAC, chroniony przed deszczem i płynnie regulowany otwór wentylacyjny, linkę do suszenia bielizny w namiocie wewnętrznym, nawijacze linek burzowych oraz dwie torby wewnątrz, namiot oferuje dodatkowe, praktyczne funkcje.
Etykieta VAUDE Green Shape oznacza produkt przyjazny dla środowiska, funkcjonalny i wykonany z materiałów pochodzących z ekologicznych źródeł.
| Nazwa produktu: | Vaude Allround Taurus 3P Tent - agave |
| Producent: | Vaude |
| Kod pozycji: | VAU705541 |
| przeznaczenie namiotu / płachty biwakowej / hamaka: | Trekking, Wycieczka rowerowa |
| Liczba osób: | 3 |
| minimalna waga namiotu: | 2440g |
| maksymalna waga namiotu: | 2740g |
| wejścia: | 1 |
| haczyki: | 11 |
| linki naprężające: | 5 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Zielony |
| waga: | 2740g |
| GTIN: | 4067729021200 |