Model M-Force 8 Ti firmy Xpedo to niezwykle lekki, a jednocześnie wyjątkowo wytrzymały dwustronny pedał zatrzaskowy przeznaczony do rowerów górskich MTB.
Prawdziwa gratka dla miłośników lekkości. Trzy uszczelnione łożyska przemysłowe gwarantują długotrwałą płynność działania i podkreślają wyjątkowo wysokie standardy jakości pedałów M-Force 8 Ti. Siłę wypięcia można regulować za pomocą klucza imbusowego, a jej wartość jest wyświetlana z boku. Dołączona blokada XPT zapewnia 6° luzu bocznego, a kompatybilny z SPD® (SH-51) system zapięcia PosiLock umożliwia doskonałą regulację siły zatrzasku.
Uwaga: osie tytanowe firmy Xpedo mają ograniczenie wagowe do 86 kg.
Zakres dostawy: w zestawie z blokami XPT
| Nazwa produktu: | Xpedo M-Force 8 Ti Pedaly - titanium |
| Producent: | Xpedo |
| Kod pozycji: | XPO192769 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski, Allroad / Gravel |
| Wersja pedału: | Pedały zatrzaskowe |
| Rozmiar gwintu pedału: | 9/16" |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Srebrny |
| waga: | 215g |
| kod produktu producenta: | XMF08TT |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Materiał osi pedału: | Tytan |
| Materiał korpusu pedału: | Tytan |
| limit wagi: | 85kg |
| GTIN: | 883511002943 |