Prawdziwa maszyna do szlaków: GHOST E-Riot to Twój elektryczny rower górski MTB stworzony do ekstremalnych wyczynów. Dzięki ramie z włókna węglowego i elementom zawieszenia Rock Shox jesteś gotowy na trudne zjazdy i skoki. Z przodu widelec amortyzowany o skoku 170mm amortyzuje wszystkie uderzenia, a z tyłu amortyzator o skoku 160mm wygładza resztę. Potężny silnik Bosch z baterią o pojemności 800Wh zapewnia mnóstwo mocy i duży zasięg. Inteligentny rower górski MTB dla każdego, kto szuka fajnej maszyny, która poradzi sobie na każdym szlaku.
Najnowsze modele E-RIOT mają nowy, wyrazisty wygląd. Błyszczące wykończenie nadaje rowerom elegancki wygląd. Rama została zoptymalizowana pod kątem prostej konstrukcji, dzięki czemu obniżona rura górna jest w jednej linii z uchwytem do łańcucha.
Najnowszy i mocny silnik
Lekka, zorientowana na osiągi konstrukcja dzięki głównej ramie i tylnemu trójkątowi wykonanym z włókna węglowego.
| Nazwa produktu: | Ghost E-RIOT CF FULL PARTY - GX AXS - Mullet Carbon E-MTB - 2026 - ud carbon-mist blue / pure elegance glossy |
| Producent: | Ghost Bikes |
| Kod pozycji: | GOS744719 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower elektryczny, Rower górski, Enduro |
| łańcuch: | SRAM GX Eagle T-Type |
| kaseta: | SRAM XS-1275 Eagle T-Type, XD |
| dźwignia zmiany biegów rower: | SRAM Triggershift AXS Pod Controller |
| przerzutka tylna: | SRAM Eagle AXS T-Type | 12-speed |
| przełożenie zębatki: | 34 |
| korba: | SRAM GX Eagle ISIS Cranks / CR XX Bosch DU38 DM T-Type 165 |
| hamulce: | SRAM DB Maven Silver | 200 mm |
| koła: | DT Swiss H 1900 Spline 29", 30 mm, 15x110 mm, 6B / DT Swiss H 1900 Spline 27.5", 30 mm, 12x148 mm, 6B, XD |
| model sztycy siodełka: | XLC Dropper SP-T21 | Dia. 34.9 mm | Travel: 170 mm | 500 mm |
| siodełko: | Prologo Proxim Nembo |
| kierownica: | Truvativ | Descendant Riser | Carbon DH Dia. 35 mm, Rise: 25 mm |
| mostek: | Truvativ | Dia. 35 mm, L: 40 mm, A-Head |
| widelec: | Rockshox ZEB ULTIMATE CHARGER 3.1 RC2 Debonair | 170 mm |
| ster rowerowy: | Acros Blocklock 120° |
| rama: | E-RIOT CF Carbon | 148/110 mm |
| System Zmiany Biegów (Producent): | SRAM |
| przełożenie: | 10-52 |
| Pojemność akumulatora: | 800Wh |
| Zmiana biegów: | Łańcuchy - elektroniczne |
| Akumulator do roweru elektrycznego: | Bosch PowerTube 800 |
| Producent jednostki napędowej: | Bosch |
| Silnik: | Silnik w środku, Pełne wspomaganie |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 27,5" / 650B (584mm), 29" (622mm) |
| uchwyty: | Prologo Proxim X-Shred |
| amortyzator: | Rock Shox Vivid Select, 205x65mm | 160 mm |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca teleskopowa |
| Tylny Trójkąt: | Amortyzowany |
| skok widelca: | 170 mm |
| ASTM: | Kategoria 4 |
| opony: | Continental Kryptotal-Fr Enduro Super Soft | TR 60-622 |
| skok zawieszenia ramy: | 160mm |
| maks. waga systemu: | 150kg |
| Uruchamianie Hamulca: | Hydrauliczne |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Szary |
| konstrukcja widelca: | Klasyczny widelec amortyzowany |
| prowadzenie przewodów: | wewn. |
| Wyświetlacz/jednostka sterująca: | Bosch Kiox 400C + Mini Remote |
| Model jednostki napędowej: | Bosch Performance Line CX-R |
| Moment obrotowy: | 100Nm |
| Seria produktów: | Ghost - E-Riot |
| liczba przełożeń: | 1 x 12 |
| Kształt Ramy: | Diament |
| GTIN: | 4052968341097, 4052968341103, 4052968341110, 4052968341127 |
| Strona producenta: | http://www.ghost-bikes.com/ |