W plecaku rowerowym TrailControl o pojemności ponad 20 litrów wykorzystano system Aeroflex Control, od którego pochodzi nazwa produktu – w dosłownym tego słowa znaczeniu! Dzięki temu systemowi nośnemu podczas pedałowania plecy są wentylowane. Na początku trasy wystarczy pociągnąć za dwie pętle, aby uzyskać przylegający tył i wygodne, blisko ciała położenie środka ciężkości.
Długość pleców można regulować bezstopniowo. Przestrzeń do przechowywania zapewnia duża komora główna, siatkowe kieszenie po bokach oraz torba zapinana na zamek błyskawiczny na prawym skrzydle pasa biodrowego. Gdy kask jest na głowie, w torbie na kask można dodatkowo przewozić inne przedmioty. Możliwości organizacyjne zapewniają torbę na narzędzia, organizer oraz kółko na klucze.
Z bocznymi pasami kompresyjnymi, pasem piersiowym i biodrowym oraz elementami odblaskowymi. W zestawie znajduje się pokrowiec przeciwdeszczowy. Materiał plecaka rowerowego TrailControl jest pokryty powłoką Eco Finish, która chroni przed wodą i zabrudzeniami. VAUDE rezygnuje przy tym z fluorowęglowodorów, tzw. chemikaliów PFAS lub PFC, które są podejrzane o szkodliwość dla zdrowia.
| Nazwa produktu: | Vaude Plecak rowerowy TrailControl 20+ - purple ash |
| Producent: | Vaude |
| Kod pozycji: | VAU745064 |
| płeć: | Unisex |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| wymiary (dł./szer./wys.): | 310/270/520mm |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski |
| Objętość: | 20l |
| tkanina tekstylna: | Materiały syntetyczne, Tkaniny z recyklingu |
| technologia: | Eco Finish |
| Dostęp do głównej przegrody: | Góra |
| Zamknięcie głównej przegrody: | Zamek błyskawiczny |
| długość tylnej części: | 43-59cm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Wiosna/Lato |
| Kolor: | Fioletowy |
| waga: | 1249g |
| Zrównoważony rozwój: | Green Shape, Green Button |
| Torba - Styl: | Plecak |
| Torba - Przeznaczenie i cechy: | Uchwyt na kask, W zestawie pokrowiec przeciwdeszczowy, Kompatybilność z systemem nawadniającym |
| GTIN: | 4067729122624 |