Nazwany na cześć przełęczy Septimer, rozciągającej się na granicy Szwajcarii i Włoch, model Ritchey Septimer uosabia wizję Toma Ritcheya dotyczącą roweru typu all-road, który nie idzie na żadne kompromisy. Tom zaprojektował ten rower tak, aby był to jedyny rower, jakiego kiedykolwiek będziesz potrzebować – zwłaszcza jeśli chcesz odkrywać nieznane dotąd, tajemnicze nowe trasy.
Aby pokonać przełęcz od strony południowej, Ritchey Septimer oferuje lekką ramę z włókna węglowego i widelec z włókna węglowego – idealne do osiągnięcia najwyższego punktu. Drogę, która od kilku tysięcy lat prawie się nie zmieniła, można pokonać na oponach 700 x 48c. Aby dotrzeć tam lub niemal wszędzie, możesz łatwo i szybko zdemontować rower dzięki opatentowanemu przez Ritchey systemowi Break-Away, tak aby zmieścił się on w solidnej torbie transportowej. Po dotarciu na miejsce rower można bez trudu ponownie złożyć, dzięki czemu możesz kontynuować podróż bez straty czasu. Zewnętrzne prowadzenie linek ułatwia również przygotowanie roweru do podróży. Kilka uchwytów zapewnia, że Twój sprzęt jest pod ręką, dzięki czemu przygoda może trwać dalej. Kompatybilny z mechanizmami korbowymi 1x lub 2x, aby dojechać do odległego celu lub pokonać starą przełęcz.
Zakres dostawy: rama, widelec, ster rowerowy WCS, osie przelotowe, torba transportowa
| Nazwa produktu: | Ritchey Septimer Zestaw ramy – włókno węglowe | Allroad - 2026 - black / white |
| Producent: | Ritchey |
| Kod pozycji: | RIT747221 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy, Allroad / Gravel |
| widelec: | Ritchey Carbon Adventure Fork |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| Tylny Trójkąt: | bez Amortyzacji |
| standard osi: | 12x100 mm (Przednie koło), 12x142 mm (Tylne koło) |
| maksymalna szerokość opony: | 48mm |
| mocowanie hamulca tarczowego: | Mocowanie Flatmount |
| Sztyca podsiodłowa Ø: | 27.2mm |
| wymienny hak przerzutki: | tak |
| S.H.I.S. góra: | IS42 / 28.6 |
| S.H.I.S. dół: | IS42 / 30 |
| widelec w zestawie: | z widelcem |
| amortyzator w zestawie: | bez amortyzatora |
| rodzaj przedniej przerzutki: | Mocowanie na wkręty (Braze-On) |
| rodzaj suportu rowerowego: | BSA |
| szerokość mufy suportu: | 68 mm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny |
| waga: | 1800g |
| kod produktu producenta: | 97066117003 | 97066117002 | 97066117001 | 97066117004 |
| prowadzenie przewodów: | wewn. |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wersja z obciążeniem: | L |
| Średnica rury sterowej Ø - góra: | 1 1/8“ |
| Średnica rury sterowej Ø - dół: | 1 1/8“ |
| Seria produktów: | Ritchey - Septimer |
| Kształt Ramy: | Diament |
| GTIN: | 796941975438, 796941975445, 796941975452, 796941975469 |
| Strona producenta: | http://www.ritcheylogic.com |