Od ponad 35 lat firma Chris King produkuje prawdopodobnie najlepsze łożyska uszczelnione. Te szeroko zakrojone prace rozwojowe znalazły również odzwierciedlenie w wyjątkowo wysokiej jakości suportach ThreadFit 24. Aby stworzyć precyzyjne i funkcjonalne połączenie między mufą suportu w ramie a korbą 24 mm, suport ThreadFit™ 24 zapewnia łatwy i płynny obrót korby.
Jest on wyposażony w uszczelnione łożyska stalowe, które są osadzone w zewnętrznych obudowach łożysk. Dzięki specjalnemu procesowi produkcji łożyska Chris King zawierają więcej kulek niż większość konwencjonalnych suportów rowerowych. Oznacza to, że suport rowerowy Chris King jest gotowy na wszystko, co może spotkać Cię podczas rowerowych przygód. Ponadto specjalnie opracowany system uszczelniający umożliwia łatwe smarowanie za pomocą adapterów suportu rowerowego Chris King do smarownic.
Suport rowerowy Chris King Press Fit 24 jest kompatybilny z korbami Shimano, Rotor, Race Face i FSA z wałkami drążonymi 24 mm, a także z opcjonalnie dostępnym zestawem do konwersji dla wałków drążonych 24/22 mm.
Szerokość obudowy: 68 mm / 73 mm
Uwaga dotycząca suportów rowerowych Chris King
Aby zamontować korbę z suportem rowerowym Chris King, potrzebny jest również zestaw do konwersji Chris King Fit Kit. Nie wchodzi on w zakres dostawy i można go nabyć w sklepie BIKE24.
1x Chris King ThreadFit 24 Miseczka suportu rowerowego z łożyskiem - strona napędowa - BSA-68/73-24 matte gold 50th
| Nazwa produktu: | Chris King ThreadFit 24 Miseczka suportu rowerowego z łożyskiem - strona napędowa - BSA-68/73-24 - matte gold 50th |
| Producent: | Chris King |
| Kod pozycji: | CHK754567 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Aluminium, Stal nierdzewna |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy, Rower górski |
| rodzaj suportu rowerowego: | BSA |
| profil osi suportu: | 24 mm Hollow Shaft |
| szerokość mufy suportu: | 68 mm, 73 mm |
| budowa suportu: | Miski suportu |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Złoty |
| waga: | 40g |
| Źródło obciążenia: | BIKE24 |
| GTIN: | 841529282962 |
| Strona producenta: | http://www.chrisking.com |