Zestaw ramowy
Widelec
Zestaw ramowy z widelcem z włókna węglowego, ster rowerowy, zacisk siodełka i osie przelotowe.
| Nazwa produktu: | Salsa FARGO - Zestaw ramowy dla ramy stalowej 29" - 2026 - peat moss |
| Producent: | Salsa Bikes |
| Kod pozycji: | SAB766876 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| materiał: | Stal nierdzewna |
| Przeznaczenie Roweru: | Allroad / Gravel |
| widelec: | Cutthroat Carbon Deluxe |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 29" (622mm) |
| Tylny Trójkąt: | bez Amortyzacji |
| standard osi: | 15x110 mm Boost (Przednie koło), 12x148 mm (Boost) |
| długość widełek (od osi do korony): | 480mm |
| maksymalna szerokość opony: | 76.2mm |
| mocowanie hamulca tarczowego: | Mocowanie Flatmount |
| System S.H.I.S: | Ster z miską zewnętrzną (EC), półzintegrowany (ZS) |
| Sztyca podsiodłowa Ø: | 27.2mm |
| wymienny hak przerzutki: | tak |
| S.H.I.S. góra: | ZS44 / 28.6 |
| S.H.I.S. dół: | EC44 / 30 |
| hak do przerzutki dropout: | konwencjonalne |
| widelec w zestawie: | z widelcem |
| Zacisk sztycy Ø: | 30 mm |
| rodzaj przedniej przerzutki: | Zacisk |
| rodzaj suportu rowerowego: | BSA |
| szerokość mufy suportu: | 73 mm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Zielony |
| waga: | 3488g |
| prowadzenie przewodów: | zewn. |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Wersja z obciążeniem: | with all accessories |
| Średnica rury sterowej Ø - góra: | 1 1/8“ |
| Średnica rury sterowej Ø - dół: | 1 1/2“ |
| Seria produktów: | Salsa - Fargo |
| Kształt Ramy: | Diament |
| GTIN: | 657993492611, 657993492635, 657993492659, 657993492673 |
| Strona producenta: | http://www.salsacycles.com/ |