Ten pakiet testowy zawiera 6 wafli w różnych smakach w atrakcyjnej cenie! Pakiet testowy jest zestawiany przez producenta, dlatego smaki nie są dowolnie wybierane.
Idealne jako zastrzyk energii przed porannym treningiem lub zawodami. Suplementy diety nie zastępują zrównoważonej i zróżnicowanej diety. Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu.
| Nazwa produktu: | GU Energy Waffles - Wafel z syropem węglowodanowym – pakiet testowy - 6x30g |
| Producent: | GU |
| Kod pozycji: | GUE405458 |
| Produkt organiczny: | Nie |
| aktywność: | Odżywianie |
| Właściwości żywności : | Węglowodany, Kofeina / Guarana |
| Rodzaj żywienia: | Wegetariański, Bez orzechów |
| smak: | Słodki, Słony / pikantny |
| po/w trakcie/przed: | Przed, Podczas |
| Rodzaj odżywiania: | Przekąski |
| treść: | 180g |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| waga: | 30g |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Oferta: | Zestawy / Oferty degustacyjne |
| GTIN: | 3076949522283 |