Pakiet testowy zawiera sześć opakowań GU Liquid Energy Żel po 60 g we wszystkich 5 różnych smakach (skład może się różnić i nie można go wybrać).
Zestaw zawiera następujące smaki żelu energetycznego
Zaleca się spożycie żelu 15 minut przed wysiłkiem fizycznym, a następnie co 30–45 minut podczas uprawiania sportu. Zalecana dzienna dawka: 4 opakowania dziennie. Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki. Suplementy diety nie powinny być stosowane jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
| Nazwa produktu: | GU Liquid Energy Gel z węglowodanami – pakiet testowy - 6x60g |
| Producent: | GU |
| Kod pozycji: | GUE429835 |
| Produkt organiczny: | Nie |
| aktywność: | Odżywianie |
| Właściwości żywności : | Węglowodany, Kofeina / Guarana, Aminokwasy |
| Rodzaj żywienia: | Wegański, Wegetariański, Wolny od laktozy, Bezglutenowy, Bez orzechów, Bez oleju palmowego, Bez soi |
| smak: | Słodki |
| po/w trakcie/przed: | Przed, Podczas |
| Rodzaj odżywiania: | Żele energetyczne |
| treść: | 360g |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| waga: | 60g |
| Oferta: | Zestawy / Oferty degustacyjne |
| GTIN: | 3076949522313 |