Ta wersja ramy Dartmoore Quinnie ma bardziej nowoczesną geometrię. Rama wykonana jest z wysokiej jakości rur stalowych Cr-Mo 4130 i jest wyposażona w zintegrowany zacisk podsiodłowy. Aby jeszcze bardziej ulepszyć ten klejnot, Dartmoor dodał zwężającą się rurę czołową, aby zapewnić lepszą kompatybilność z niektórymi z najpopularniejszych zestawów głowic.
| Nazwa produktu: | Dartmoor QUINNIE - 26" Dirtbike Frame - 2022 - glossy black / grey |
| Producent: | Dartmoor Bikes |
| Kod pozycji: | DAB459650 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| materiał: | Stal |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower górski, BMX / Ziemia / Ulica |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 26" (559mm) |
| Tylny Trójkąt: | bez Amortyzacji |
| standard osi: | 10x135 mm TA (Tylne koło) |
| mocowanie hamulca tarczowego: | IS 2000 |
| System S.H.I.S: | zintegrowany (IS) |
| Sztyca podsiodłowa Ø: | 27.2mm |
| hak do przerzutki dropout: | poz. |
| widelec w zestawie: | bez widelca |
| amortyzator w zestawie: | bez amortyzatora |
| rodzaj suportu rowerowego: | BSA |
| szerokość mufy suportu: | 68 mm |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolor: | Czarny, Szary |
| waga: | 2450g |
| prowadzenie przewodów: | zewn. |
| Średnica rury sterowej Ø - góra: | 1 1/8“ |
| Średnica rury sterowej Ø - dół: | 1 1/2“ |
| GTIN: | 5902891303701 |
| Strona producenta: | http://dartmoor-bikes.com/ |