Owsiany baton energetyczny
Płatki owsiane to podstawowy produkt spożywczy o wysokiej wartości odżywczej i doskonałej przyswajalności. Dbający o zdrowie i wymagający ludzie w każdym wieku zawsze używali płatków owsianych jako silnego, naturalnego źródła energii do wyzwań fizycznych i umysłowych.
Wysoka zawartość złożonych, długołańcuchowych węglowodanów, cenne białko roślinne, rozpuszczalny błonnik i doskonały smak sprawiają, że baton energetyczny z płatków owsianych
Jeśli się spieszysz, baton
Produkt powinien być spożywany w ramach zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego stylu życia. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
| Nazwa produktu: | Oat King Bar - Baton owsiany z węglowodanami - 90g |
| Producent: | Oat King |
| Kod pozycji: | OTK184516 |
| Produkt organiczny: | Nie |
| aktywność: | Odżywianie |
| Właściwości żywności : | Węglowodany |
| Rodzaj żywienia: | Wegetariański |
| smak: | Słodki |
| po/w trakcie/przed: | Przed, Podczas, Po |
| Rodzaj odżywiania: | Baton |
| treść: | 90g |
| Rok modelu: | 2026 |
| waga: | 90g |
| GTIN: | 4260283680122, 4260283680085, 4260283680160, 4260283680153, 4260283680047, 4260283680023, 4260283681983, 4260283681402, 4260283680054, 4260283680061, 4260283680016, 4260283680115, 4260283680078, 4260283680146, 4260283680092, 4260283680108, 4260283684687, 4260283681617, 4260283683680, 4260283684861, 4260283684854, 4260283685653 |
| Strona producenta: | http://oatking.de/ |
| Lista składników: | 36 % oat flakes, light molasses, margarine (vegetable oil, water, salt, natural flavoring), whole cane sugar, 6 % walnuts, 1 % maple syrup flavoring. |
| Informacje o wartościach odżywczych: | Nutritional facts per 100 g |