Owsiany baton energetyczny
Płatki owsiane to podstawowy produkt spożywczy o wysokiej wartości odżywczej i doskonałej przyswajalności. Dbający o zdrowie i wymagający ludzie w każdym wieku zawsze używali płatków owsianych jako silnego, naturalnego źródła energii dla fizycznych i umysłowych wyzwań.
Wysoka zawartość złożonych, długołańcuchowych węglowodanów, cenne białko roślinne, rozpuszczalny błonnik i doskonały smak sprawiają, że baton energetyczny z płatków owsianych
Jeśli się spieszysz, baton
Produkt powinien być spożywany w ramach zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego stylu życia. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
| Nazwa produktu: | Oat King Bar - Baton owsiany z węglowodanami - 5x90g |
| Producent: | Oat King |
| Kod pozycji: | OTK184535 |
| Produkt organiczny: | Nie |
| aktywność: | Odżywianie |
| Właściwości żywności : | Węglowodany |
| Rodzaj żywienia: | Wegetariański |
| smak: | Słodki |
| po/w trakcie/przed: | Przed, Podczas, Po |
| Rodzaj odżywiania: | Baton |
| treść: | 450g |
| Rok modelu: | 2026 |
| waga: | 90g |
| Strona producenta: | http://oatking.de/ |
| Lista składników: | 36 % oat flakes, light molasses, margarine (vegetable oil, water, salt, natural flavoring), whole cane sugar, 6 % walnuts, 1 % maple syrup flavoring. |
| Informacje o wartościach odżywczych: | Nutritional facts per 100 g |