Nie ma potrzeby kompromisów, zarówno w przypadku roweru treningowego, jak i wyścigowego. Aerodynamiczny profil CUBE Agree C:62 ONE to nie tylko wygląd - w rzeczywistości pomoże ci jeździć szybciej. Napęd Shimano 105 Di2 2x12 zapewnia wyraźną zmianę biegów za każdym razem.
Są one połączone z płynną mocą hydraulicznych hamulec tarczowych na każdą pogodę, dzięki czemu zawsze masz pełną kontrolę na zjazdach. A koła
| Nazwa produktu: | CUBE AGREE C:62 ONE - Włókno Węglowe Rower Szosowy - 2026 - storm / grey |
| Producent: | CUBE Bikes |
| Kod pozycji: | CUB738698 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy |
| łańcuch: | Shimano CN-M7100 |
| kaseta: | Shimano CS-R7101 |
| dźwignia zmiany biegów rower: | Shimano 105 Di2 ST-R7170 |
| przerzutka tylna: | Shimano 105 Di2 RD-R7150-DGS |
| przerzutka przednia: | Shimano 105 Di2 FD-R7150F |
| suport rowerowy: | Shimano SM-BB71-41B | 86mm Pressfit |
| przełożenie zębatki: | 50-34 |
| korba: | Shimano 105 FC-R7100 |
| hamulce: | Shimano 105 BR-R7170 | 160/160mm |
| koła: | Newmen Evolution SL R.35 |
| model sztycy siodełka: | Agree C:62 Aero |
| siodełko: | ACID Nuance Pro |
| owijka na kierownicę: | ACID Bartape RC 3.0 |
| kierownica: | Newmen Evolution Wing Bar |
| mostek: | CUBE Aero |
| widelec: | CUBE CSL Evo Aero C:62 |
| ster rowerowy: | ACROS |
| rama: | C:62 Advanced Twin Mold Technology |
| System Zmiany Biegów (Producent): | Shimano |
| przełożenie: | 11-34 |
| Zmiana biegów: | Łańcuchy - elektroniczne |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| specjalne akcesoria rowerowe: | Shimano charger |
| sztyca podsiodłowa: | Sztyca sztywna |
| Tylny Trójkąt: | bez Amortyzacji |
| opony: | Continental Grand Prix | 30-622 |
| maksymalna szerokość opony: | 30mm |
| maks. waga systemu: | 115kg |
| Uruchamianie Hamulca: | Hydrauliczne |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Niebieski |
| konstrukcja widelca: | Sztywny widelec |
| waga: | 8900g |
| kod produktu producenta: | 126100 |
| prowadzenie przewodów: | w pełni zintegrowane |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| Seria produktów: | CUBE - Agree |
| liczba przełożeń: | 2 x 12 |
| Kształt Ramy: | Diament |
| GTIN: | 4054571501837, 4054571501844, 4054571501851, 4054571501868, 4054571501875, 4054571501882 |
| Strona producenta: | http://www.cube.eu |