Nowa rama roweru
| Nazwa produktu: | Giant REVOLT ADVANCED PRO zestaw ramowy - włókno węglowe | Gravel | Road - 2025 - Slate Grey |
| Producent: | Giant Bikes |
| Kod pozycji: | GNT741912 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| płeć: | Dla mężczyzn |
| materiał: | Włókno węglowe |
| Przeznaczenie Roweru: | Rower szosowy, Allroad / Gravel |
| widelec: | Advanced SL Full Carbon |
| rodzaj hamulca: | Hamulec tarczowy |
| rozmiar koła: | 28" (622mm) |
| Tylny Trójkąt: | bez Amortyzacji |
| standard osi: | 12x100 mm (Przednie koło), 12x142 mm (Tylne koło) |
| maksymalna szerokość opony: | 53mm |
| mocowanie hamulca tarczowego: | Mocowanie Flatmount |
| Sztyca podsiodłowa Ø: | 30.9mm |
| hak do przerzutki dropout: | konwencjonalne |
| widelec w zestawie: | z widelcem |
| szerokość mufy suportu: | 86 mm |
| Rok modelu: | 2025 |
| Kolor: | Szary |
| kod produktu producenta: | 1909002105 | 1909002107 | 1909002108 |
| prowadzenie przewodów: | w pełni zintegrowane |
| Kształt Ramy: | Diament |
| GTIN: | 4711291086067, 4711291086081, 4711291086098 |
| Strona producenta: | https://www.giant-bicycles.com |