Refresher to proszek zawierający witaminy, minerały i białko do przygotowania napoju węglowodanowo-białkowego na wypoczynek po wysiłku. Refresher zapewnia szybki wypoczynek dzięki węglowodanom i białku serwatkowemu.
Po treningu wymieszać lub wstrząsnąć 25 g (1 ½ czubatej łyżki stołowej/1 saszetka) z 250 ml wody lub niegazowanej wody mineralnej. Po intensywnych ćwiczeniach (trening lub zawody) wymieszać podwójną ilość z 500 ml wody lub niegazowanej wody mineralnej.
Produkt należy spożywać w ramach zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
| Nazwa produktu: | ultraSPORTS RECOVER Refresher - Carbohydrate Protein Beverage Powder - 500g |
| Producent: | ultraSPORTS |
| Kod pozycji: | ULS743755 |
| Produkt organiczny: | Nie |
| aktywność: | Odżywianie |
| Właściwości żywności : | Węglowodany, Białko, Witaminy / Minerały, Aminokwasy, Magnez |
| Rodzaj żywienia: | Wegetariański, Bezglutenowy, Bez orzechów, Bez oleju palmowego, Bez soi |
| smak: | Słodki |
| po/w trakcie/przed: | Po |
| gotowe do użycia: | 5000ml |
| Wersja żywności: | Proszek/Granulat |
| treść: | 25g |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| waga: | 25g |
| GTIN: | 4030787001934 |
| Strona producenta: | http://www.ultra-sports.de/ |