Cima Versa 3 to wszechstronny namiot zapewniający najwyższy komfort. Namiot oferuje dużo miejsca z przestrzenią nad głową w części dziennej i przedłużonym przedsionkiem do przechowywania sprzętu, gotowania i jedzenia. Przód i tył można zwinąć, aby zapewnić optymalną wentylację, a siatkowe okno z zewnętrzną zasłoną zapewnia opcję zadaszonej wentylacji. Boczne drzwi zapewniają elastyczny dostęp i można je przekształcić w baldachim za pomocą dodatkowych tyczek (sprzedawanych oddzielnie). Namiot wewnętrzny posiada panele z siatki i kieszenie organizacyjne zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Oznaczone kolorami tyczki i regulowane kołki z solidnymi aluminiowymi klamrami zapewniają łatwe rozkładanie.
| Nazwa produktu: | Robens Namiot - Cima Versa 3 - Green |
| Producent: | Robens |
| Kod pozycji: | ROB721428 |
| aktywność: | Jazda na rowerze |
| wymiary opakowania (dł./szer./wys.): | 560/220/220mm |
| słup wody: | 6000mm |
| przeznaczenie namiotu / płachty biwakowej / hamaka: | Biwakowanie |
| konstrukcja namiotu: | Tunel |
| Liczba osób: | 3 |
| maksymalna waga namiotu: | 6500g |
| wejścia: | 1 |
| Rok modelu: | 2026 |
| Kolekcja: | Produkty całoroczne |
| Kolor: | Zielony |
| waga: | 6500g |
| kod produktu producenta: | 130415 |
| Źródło obciążenia: | Producent |
| GTIN: | 5709388145017 |
| Strona producenta: | http://www.robens.de/ |